اخبار مرتبط

علی مدقالچی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس ثبت تردد توسط دستگاه های تردد شمار در هفتم فروردین 130 هزار و سه دستگاه خودرو به استان زنجان وارد و خارج شده اند.
وی ادامه داد: از این تعداد 63 هزار و 996 خودرو به استان وارد و مابقی نیز خارج شده اند که به طور متوسط در هر ساعت 2 هزار و 764 خودرو از استان خارج و سه هزار و 380 خودرو نیز وارد شده اند.
به گفته مدقالچی، ترددها نسبت به روز مشابه هفته قبل 17.2 دهم درصد و نسبت به روز ماقبل آن نیز 15 درصد کاهش را نشان می دهد.
وی اظهار داشت: 39 سامانه در آزادراه ها، جاده های ترانزیت، اصلی و فرعی این استان برای ثبت تخلف سرعت در رانندگی فعال است.
این مسئول یادآور شد: علاوه بر ثبت سرعت لحظه ای وسیله نقلیه میانگین سرعت خودروها و در صورت تجاوز از سرعت قانونی برگه جریمه صادر خواهد شد.
مدقالچی خاطرنشان کرد: رانندگان آگاه باشند، که چنانچه مرتکب هرکدام از این تخلف ها شوند، پلاک خودور ثبت و جریمه آنها بلافاصله صادر و ارسال خواهد شد.
به گزارش ایرنا، مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به 39 سامانه ثبت تخلف عبور و مرور در جاده های شریانی شامل آزادراه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین و مسیرهای ترانزیت، 37 دوربین نظارتی و 74 دستگاه تردد شمار در همه مسیرهای ارتباطی استان فعال است.
استان زنجان پنج هزارو 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی، 974 کیلومتر راه فرعی و 4 هزار و 211 کیلومتر نیز راه روستایی است.
9505/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.