اخبار مرتبط

حمید سلمانیان روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش فروش بلیت های نوروزی از 12 اسفند به صورت اینترنتی در سایت های www.payaneh.ir ، www.safar724.com www.mrbilit.com و سایت‌های استانی اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر و حضوری نیز در دفتر شرکت های حمل و نقل مسافر در پایانه مسافری زنجان آغاز و این روند تا 17 فروردین ادامه دارد.
به گفته وی، از 25 اسفند سال گذشته تا پایان روز گذشته نیز 37 هزار و 741 نفر مسافر از استان زنجان توسط ناوگان حمل و نقل عمومی به دیگر استانها جابجا شده اند.
رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان کرد: این تعداد مسافر در قالب چهار هزار و 922 سفر جابجا شده اند.
سلمانیان اظهار داشت: طی روز گذشته/ ششم فروردین/ سه هزار و 62 مسافر در قالب 401 سفر با اتوبوس و سواری مسافربری از استان زنجان به دیگر مناطق کشور جابجا شده اند.
وی ادامه داد: مسافران در صورت داشتن هر گونه شکایت، پیشنهاد یا مشاهده هرگونه تخلفی از سوی شرکت های مسافربری و رانندگان موارد با سامانه پیام کوتاه کشوری 3000143 و سامانه پیامگیر استان زنجان 3000990091 مورد را جهت بررسی اطلاع دهند.
رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد: علاوه بر این سامانه ها و شماره مسافران می توانند نظارت و موارد تخلف مشاهده شده خود را از طریق صندوق های نظر سنجی مستقر در پایانه های مسافربری اعلام و یا برای مکاتبه حضوری به اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان مراجعه کنند
به گزارش ایرنا، استان زنجان با 40 شرکت فعال حمل و نقل مسافر دارای 157 دستگاه اتوبوس مسافربری است که از این تعداد 55 دستگاه وی آی پی است.
علاوه بر این 400 دستگاه سواری بین جاده ای در استان نیز برای جابجایی مسافران فعال است.
نوروز سال گذشته در استان زنجان 73 هزار و 322 نفر در قالب 9 هزار و 567 سفر و در سال 97 نیز 68 هزار و 567 مسافر از طریق ناوگان حمل ونقل جاده ای این استان در قالب 10 هزار و 50 سفر به مناطق مختلف کشور جابجا شده بودند.
9505/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.