اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی خاتمی روز شنبه در نشست مشترک با شورای اسلامی شهر و شهردار زنجان افزود: یکی از موضوعات مهم و مورد توجه در بین اعضای شورای شهر زنجان همدلی و اتحاد است.
وی اظهار داشت: هم اکنون هماهنگی خوبی بین شورا و شهرداری زنجان وجود دارد و در مدت زمان فعالیت شورای پنجم چند کار مثبت انجام شد که یکی از آنها مربوط به بیمارستان ولیعصر (عج) است که با موافقت شورا تعداد تخت‌های بیمارستانی افزایش یافت.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان و امام جمعه زنجان ادامه داد:مدیریت هزینه‌‌ها از سوی مجموعه شهرداری و سوق دادن درآمدها برای اجرای پروژه‌های امری مهم بوده چرا این مهم موجب اعتماد بیشتر مردم و مشارکت آنها در پرداخت عوارض خواهد شد.
وی با تاکید بر انجام اقدامات کارشناسی در اصلاح هندسی میدان‌های مختلف شهر گفت : برخی از اصلاح هندسی‌ها قدری خوب اجرا شده که شهروندان از آن راضی هستند در عین حال که مردم از اجرای دو سه باره اصلاح هندسی در برخی از میادین گلایه دارند.
حجت الاسلام خاتمی خاطر نشان کرد: معرفی افراد شاخص و فاخر مورد توجه قرار گیرد و این در حالی است، برخی از افراد شناسنامه شهر زنجان هستند که از جمله آن علمای بزرگ شهر زنجان است.
شهردار زنجان نیز ادامه داد: شهرداری زنجان در اجرا و اتمام پروژه های مختلف شهری اهتمام جدی دارد که نمونه این پروژه‌ها پل سیدالشهدا و سبزه‌میدان است که تعیین تکلیف شد.
مسیح الله معصومی با اشاره به وضعیت ساخت پل گلشهر و پیشرفت قابل قبول آن افزود: امیدواریم این پل در موعد مقرر افتتاح و به وعده اعلام شده به شهروندان زنجانی تحقق یابد.
وی خاطر نشان کرد: نگاه شهرداری در اجرای پروژه سبزه‌میدان مباحث فرهنگی است، البته به بهترین شکل اجرا با استفاده از بهترین مصالح احداث می شود.
معصومی افزود: مدت زمان تعیین شده برای اجرای پروژه سبزه‌میدان 24 ماه در نظر گرفته شده که امیدواریم در اجرای این پروژه هم مثل پل گلشهر پیشرفت کاری مناسب حاصل شود.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه از اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و همچنین طرحهای زودبازده توسط شهرداری زنجان خبر داد و گفت: برخی از پروژه ها مانند بازارچه‌های میوه زود بازده بوده وبر این اساس کار ساخت آنها در چند نقطه شهر به پایان رسیده است.
اسماعیل دوایران خاطر نشان کرد: برخی از پروژه‌های شهری نیز در قالب سرمایه‌گذاری است و نتایج آن در سال‌های آینده مشخص خواهد شد که این نوع پروژه های سرمایه گذاری دارای درآمد پایدار برای مجموعه مدیریت شهری هستند.
شهر زنجان به عنوان مرکز استان با چهار منطقه شهرداری 430 هزار نفر جمعیت دارد.
9646/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.