اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، توحید سلیمی دوشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان ایجرود با بیان اینکه عملیات اجرایی سند توسعه این شهرستان از سال آینده شروع می شود، افزود: با اجرای این سند گام بزرگی در جهت توسعه شهرستان به لحاظ زیرساختی، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی برداشته خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: هدف از اجرای سند توسعه شهرستان مشارکت واقعی مردم و بخش خصوصی در بحث توسعه است.
این مسئول اظهار داشت: برای توسعه و پیشرفت شهرستان از مرحله تصمیم گیری تا اجرایی شدن، مردم را دخیل خواهیم کرد.
سلیمی از افزایش 411 درصدی آسفالت معابر روستایی این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: با همکاری بخشداری های مرکزی و حلب و همچنین اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طرح های عمرانی خوبی در روستاهای شهرستان در حال اجرا است.
فرماندا ایجرود از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست نسبت به برقراری کشیک اداری و تمهید مقدمات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی اقدام کنند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان نیز در این جلسه با اشاره به آمار ساخت و ساز و اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان ایجرود گفت: در 63 درصد روستاهای این شهرستان طرح هادی اجرا شده است.
سجاد صنعتی منفرد افزود: علاوه بر احداث 11 مورد خانه عالم در شهرستان برای 9092 واحد روستایی و 1509 واحد شهری سند صادر شده است.
شهرستان ایجرود با 40 هزار نفر جمعیت در مسیر جاده زنجان - بیجار و فاصله 35 کیلومتری از مرکز استان زنجان واقع شده که بر اساس آخرین تقسیمات کشوری دارای دو بخش به نام‌های مرکزی و حلب و دو شهر به نام‌های زرین‌آباد (مرکز شهرستان) و حلب و چهار دهستان به نام‌های ایجرود بالا، گلابر، سعیدآباد و ایجرود پایین و ۷۹ آبادی دارای سکنه است.
3231/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.