اخبار مرتبط

سردار رحیم جهانبخش روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ارزش تقریبی این تعداد گوشی از سوی کارشناسان پلیس قریب هفت میلیارد ریال برآورد شد.
وی اظهار داشت: این گوشی های قاچاق توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان خدابنده، از داخل یک دستگاه خودروی سواری پژو در جاده بیجار - خدابنده، کشف شد.
سردار جهانبخش با بیان اینکه این تعداد گوشی کشف و ضبط شده از سمت کردستان به مقصد تهران قاچاق می شد، افزود: در این رابطه یک نفر به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی، معرفی شد.
فرمانده انتظامی استان زنجان، همچنین از کشف و ضبط 59 راس دام سبک و سنگین در 2 مسیر ارتباطی این استان خبر داد و گفت: ماموران کلانتری 13 شهرک شریف آباد شهرستان ابهر در جاده ابهر - خدابنده موفق به کشف و ضبط 9 راس دام سنگین (گاو) از یک دستگاه کامیون شدند که از سمت استان های غربی به مقصد استان های مرکزی، قاچاق می شد.
سردار جهانبخش ادامه داد: عوامل پلیس آگاهی استان زنجان نیز در آزادراه زنجان - قزوین به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند و پس از توقف خودرو و بازرسی از آن، 50 راس دام سنگین (گوسفند) کشف کردند که از مبداء شهرستان سراب به مقصد شهرهای مرزی بارگیری و قاچاق می شد.
وی ارزش تقریبی این تعداد دام سنگین و سبک را 2 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این رابطه رانندگان هر 2 وسیله نقلیه به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی استان، تحویل شدند.
سردار جهانبخش، همچنین از کشف و ضبط 10 هزار و 568 عدد انواع مواد محترقه از یک واحد صنفی در شهرستان خرمدره خبر داد و گفت: این میزان مواد محترقه توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان خرمدره، کشف و در این رابطه نیز یک نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد تا مورد اعمال قانون قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، هفته گذشته نیز فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف و ضبط 394 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش تقریبی بیش از 10 میلیارد ریال، خبر داده و گفته بود که این گوشی ها توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان ایجرود و از یک دستگاه سواری سمند در محور بیجار - زنجان، به دست آمده بود.
6084/6085
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.