اخبار مرتبط

سرهنگ مختار شیرمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مرغ ها با استفاده از سه دستگاه کامیون باری جابجا می شد که ماموران انتظامی آنها را مشاهده و به منظور بازرسی مدارک، خودروها را متوقف کردند.
وی، ارزش تقریبی این تعداد مرغ زنده کشف و ضبط شده را 700 میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: رانندگان این سه خودرو به دلیل نداشتن مجوز حمل و جابجایی این مرغ ها، دستگیر و به منظور اعمال قانون به مقامات قضایی این استان معرفی شد.
به گزارش ایرنا، یکشنبه /12 اسفند جاری/ نیز در جاده قدیم زنجان - ابهر، یک دستگاه کامیون حامل بار مرغ زنده از سوی عوامل پلیس راه زنجان، مشاهده و توقیف شد.
این مرغ های زنده که در مجموع به وزن 6 هزار و 420 کیلوگرم بود به صورت غیرمجاز از زنجان به قزوین، منتقل می شد و کامیون توقیف شده پس از تخلیه بار به پارکینگ پلیس منتقل و راننده نیز جهت معرفی به مراجع قضایی این استان، تحویل عوامل انتظامی شد.
جمعه /دهم اسفندجاری/ نیز460 قطعه بوقلمون که بطور قاچاق از مسیر ارتباطی ایجرود، منتقل می شد از سوی عوامل انتظامی شهرستان ایجرود کشف و ضبط شد.
این بوقلمون های زنده با استفاده از یک دستگاه کامیون باری جابجا می شد که ماموران انتظامی آن را مشاهده و به منظور بازرسی مدارک، خودرو را متوقف کردند.
ارزش ریالی این تعداد بوقلمون از سوی کارشناسان پلیس، قریب 500 میلیون ریال برآورد شد و راننده خودرو نیز به دلیل نداشتن مجوز حمل، دستگیر و به منظور اعمال قانون به مقامات قضایی این استان معرفی شد.
ششم اسفند جاری نیز تعداد 150 قطعه بوقلمون که با استفاده از یک دستگاه کامیون به صورت قاچاق منتقل می شد از سوی عوامل انتظامی مستقر در پاسگاه قره بلاغ شهرستان سلطانیه کشف و ضبط شد.
هفته گذشته نیز، پلیس آگاهی شهرستان سلطانیه، موفق به کشف و ضبط 2 هزار و 700 قطعه مرغ زنده قاچاق به ارزش 800میلیون ریال شدند که از زنجان به مقصد تهران بارگیری شده بود.
6084/6085
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.