اخبار مرتبط

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی کاسپین استان زنجان روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو حمل و نقل ، ترانزیت و قطعات یدکی همزمان با هفتمین نمایشگاه موتور سیکلت، دوچرخه، اسکیت و اسکوتر از روز گذشته آغاز بکار کرده است.
جمال بابایی افزود: این نمایشگاه در فضای چهار هزار و 500 مربع است که حدود یکهزار و 300 متر مربع غرفه سازی و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین تشکیل شده است.
وی اظهار داشت: بر این اساس شرکت تولیدکننده قطعات یدکی و نمایندگی فروش قطعات شرکت های بازرگانی و تولیدی و همچنین شرکت مدیران خودرو حضور دارند که دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند.
این مسئول خاطر نشان کرد: نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو حمل و نقل ، ترانزیت و قطعات یدکی و هفتمین نمایشگاه موتور سیکلت ، دوچرخه، اسکیت و اسکوتر از تاریخ 23 تا 26 بهمن ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین آغاز شده و علاقمندان می توانند از ساعت 15 تا 21 شب از بخش های مختلف آن بازدید کنند.
نمایشگاه های بین المللی کاسپین با در نظر گرفتن فضای عمومی کشور بویژه فراهم شدن زمینه های حضور فعال بخش خصوصی به عنوان تنها نمایشگاه 100 درصد خصوصی ایران در تشکیل و برگزاری نمایشگاه ها، در سال 1383 با هدف ارتقای صنعت نمایشگاهی ایران تاسیس و با توجه به موقعیت مناسب جغرافیایی، راه های ارتباطی زمینی، هوایی و ریلی و نزدیکی به مرکز کشور در زمینه ایجاد مراکز نمایشگاهی در استان زنجان احداث شد.
9646/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.