اخبار مرتبط

هادی بابایی مهر، روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مجموع تسهیلات پرداختی صندوق کارآفرینی امید استان زنجان از ابتدای سال 92 تا 9 ماهه امسال برای 6 هزار و 328 فقره پرونده با یک هزار و 250 میلیارد ریال بوده است.
به گفته وی، این میزان تسهیلات پرداختی طی این مدت اشتغال هشت هزار و 416 نفر در این استان را محقق کرده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تسهیلاتی نیز از محل منابع تلفیقی صندوق توسعه ملی برای 506 متقاضی با 277 میلیارد و 437 میلیون ریال پرداخت شده است.
بابایی مهر خاطرنشان کرد: این میزان پرداختی منجر به اشتغال یک هزار و 6 نفر در استان زنجان شده است.
به گفته وی، متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال از محل صندوق توسعه ملی در سامانه کارا هرکدام دستگاه های بین بخشی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و ورزش و جوانان استان زنجان بودند.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: برای متقاضیان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به 28 متقاضی هفت میلیارد و 102 میلیون ریال با اشتغال 28 نفر، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری 217 متقاضی 95 میلیارد و 895 میلیون ریال با اشتغال 362 نفر تسهیلات پرداخت شد.
بابایی مهر تاکید کرد: برای سازمان جهادکشاورزی 92 متقاضی با 84 میلیارد و 580 میلیون ریال تسهیلات پرداخت و اشتغال 196 نفر محقق شد.
وی افزود: به 166 متقاضی سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز 84 میلیارد و 560 میلیون ریال تسهیلات با اشتغال 409 نفر و سازمان ورزش و جوانان نیز برای سه متقاضی پنج میلیارد و 300 میلیون ریال با ایجاد شغل 11 نفر تسهیلات پرداخت شده است.
به گزارش ایرنا، صندوق کارآفرینی امید استان زنجان حامی کسب و کارهای خرد و کوچک، توسعه زنجیره های تولید، توزیع و فروش محصولات، فعالیت و تولیدات شرکت های دانش بنیان، صندوق های خرد محلی زنان روستایی، توسعه تولید صنایع دستی، گردشگری و بوم گردی در استان است.
9505/6085
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.