اخبار مرتبط

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این سارق 28 ساله که بومی و سابقه دار است در یک ماه اخیر این تعداد خودرو را سرقت کرده بود.
وی اظهار داشت: این فرد دستگیر شده که در شهر زنجان این خودروها را سرقت کرده بود پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون و تحمل کیفر به مراجع قضایی استان تحویل شد.
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از دارندگان پراید خواست قفل درب ها را همانند خودروهای پیکان، کلیدی و در کنار این از تجهیزات بازدارنده ترکیبی (قفل پدال، فرمان و دزدگیر) نیز استفاده کنند.
رحمتی با بیان اینکه اینکه همیشه خودروهای سرقتی توسط پلیس کشف شود نظری خوشبینانه و درست نیست، افزود: باید از پارک کردن خودروها در نقاط کور، تاریک و خلوت به جد خودداری کرد و در صورت مبادرت به چنین کاری، بهتر است در معرض پایش تصویری باشد تا پلیس بتواند سارق را به سهولت شناسایی کند.
وی همچنین از کشف و ضبط 100 راس دام سبک زنده خبر داد و اظهار داشت: این تعداد دام طی 48 ساعت اخیر توسط پلیس آگاهی این استان کشف شد و متهمان دستگیر شده به مراجع قضایی و دام های کشف شده نیز به جهاد کشاورزی و کشتارگاه ها تحویل شدند.
6084/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.