اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فاطمه کرباسی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: قرار بود در ماه های مهر تا آذر سالجاری که بخشی از آن مصادف با ایام محرم و صفر بود، موضوع تعمیر و بازسازی سالن بزرگ هلال احمر به پایان برسد ولی گویا در مرحله تعمیرات حجم کارها بیشتر از میزان پیش بینی شده بوده است.
وی ادامه داد: تا کنون 20 میلیارد ریال با مساعدت استانداری از محل اعتبارات استانی و 30 میلیارد ریال نیز از سوی هلال احمر برای تعمیر و بازسازی سالن هزینه شده است.
کرباسی اظهار داشت: مجری طرح اعلام کرده است تا دهه فجر امسال عملیات بازسازی سالن هلال احمر به پایان می رسد ولی حجم کارهای باقیمانده نشان می دهد احتمال تحقق این وعده ضعیف است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: طی بیش از یک ماه گذشته درخواست های برگزاری کنسرت موسیقی را در این استان به سمت شهرستان ها جهت داده ایم.
وی افزود: برگزاری کنسرت احسان خواجه امیری در خرمدره در همین راستا بود که با استقبال خیلی خوبی نیز از سوی شهروندان خرمدره، ابهر و سلطانیه مواجه شد.
کرباسی با بیان اینکه تعداد برگزاری کنسرت های موسیقی در استان کم نشده و فشاری هم روی هیچ کس در این زمینه وجود ندارد، تصریح کرد: مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این زمینه در چارچوب قانون و طبق موازین پیش می ورد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان به لزوم توزیع اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در مناطق مختلف استان تاکید کرد و گفت: این امر گامی در جهت تحقق عدالت فرهنگی و تمرکز زدایی است.
3088/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.