اخبار مرتبط

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان بر تلاش مضاعف برای رفع مشکلات کامیون‌داران تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی رانندگان استان و حومه زنجان گفت: موضوع حمل و نقل در کشور از جایگاه فوق‌العاده‌ای برخوردار است، همه نظام‌های حقوقی به این مهم پی برده‌اند و حمل و نقل زمینی در این میان نقش مهمی در اقتصاد و ارائه خدمات دارد.

وی با بیان اینکه امنیت کشور نباید تحت تأثیر بدرفتاری یک عده‌ای قرار گیرد، اظهار داشت: مسئولان امر باید همه تلاش خود را برای برطرف کردن احتیاجات رانندگان به‌کار گیرند؛ چراکه زندگی امروزی منهای حمل و نقل مفهومی ندارد و نمی‌شود بدون استفاده از این وسیله خدمات ارائه کرد.

رییس دادگستری استان زنجان با بیان اینکه پایانه‌ها باید در اعلام و توزیع بارها به عدالت رفتار کنند، تصریح کرد: ارائه خدمات روان، درست و رفع مشکلات رانندگان، از اولویت‌های مسئولان امر باشد.

صادقی‌نیارکی با بیان اینکه زیاده‌خواهی در هر صنفی خوب نیست، خاطرنشان کرد: این زیاده‌خواهی ممکن است از سوی یک فرد یا یک انجمن باشد.

وی به موضوع دریافت وجوه اضافی پایانه‌ها از کامیون‌داران اشاره کرد و ابراز داشت: با توجه به مشکلات و سختی کار این افراد، اخذ وجوه اضافی قابل توجیه نیست، لذا اهمیت کار این قشر زحمت‌کش با آن شرایط سختی کار در جاده‌ها بسیار بالا است و باید تلاش مضاعف برای رفع مشکلات‌شان صورت گیرد.

در ابتدای این دیدار، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی رانندگان استان و حومه زنجان، گزارشی از اقدامات حوزه خود ارائه کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.