اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فتح‌الله حقیقی روز چهارشنبه در بازدید سرزده از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اظهار داشت: میز خدمت دستگاه‌ها باید به‌گونه‌ای مدیریت شود تا ارتباط مراجعه‌کنندگان تا حصول نتیجه کامل با این واحد، قطع نشود.
وی، با ابراز رضایت از روند کاری این سازمان، افزود: هدف از بازدیدهای سرزده، کمک به دستگاه‌های اجرایی است تا اگر موردی نیاز به توجه بیشتر بود یادآوری و تذکر داده شود.
حقیقی درخصوص مسائل مربوط به آموزش کارکنان و فعالان واحدهای تولیدی، تصریح کرد: عناوین دوره‌های آموزشی، آمارها و میزان تاثیرگذاری آن‌ها باید در سیستم مشخصی ثبت و در زمان مورد نیاز، گزارش‌گیری و با سایر استان‌ها مقایسه شود.
استاندار زنجان خاطرنشان کرد: بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی نیز باید به‌صورت منظم انجام و گزارش‌گیری شود.
وی تاکید کرد: پرونده‌های مربوط به صنایع و معادن استان و درخواست ها باید در کمترین زمان ممکن تعیین تکلیف شوند.
حقیقی ادامه داد: در خصوص بهره‌وری در سازمان باید عملیاتی‌تر وارد شد و از شعار، پرهیز شود همچنین مراودات با واحدهای تولیدی و معدنی نیز بیشتر باشد.
استاندار زنجان با در خصوص مسائل رفاهی کارکنان، تاکید کرد: باید نسبت به امور رفاهی کارکنان، توجه جدی شده و امکانات سخت‌افزاری و فضای کاری مورد نیاز و مناسب فراهم شود.
استاندار زنجان با حضور در واحدهای مختلف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان طی ارتباط چهره‌به‌چهره با کارکنان از نزدیک در جریان امور قرار گرفت. وی همچنین طی ارتباط با چند تن از مراجعین در جریان نحوه خدمت‌رسانی سازمان و رضایتمندی آن‌ها قرار گرفت.
9556/6085
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.