اخبار مرتبط

شهردار زنجان گفت: نقش خبرگزاری کار ایران در اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف به جامعه کارگری غیرقابل انکار است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مسیح اله معصومی، شهردار زنجان به همراه مریم شعبانی، سرپرست معاون فرهنگی شهرداری زنجان، در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه کتاب و سومین نمایشگاه مطبوعات، رسانه ها، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های سراسری در استان زنجان، با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌ها و برنامه های فرهنگی در استان، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها در راستای تعامل هر چه بیشتر دستگاه‌های اجرایی بخش دولتی و خصوصی می تواند زمینه ساز همکاری مناسب در حوزه اطلاع رسانی باشد.

معصومی، با بیان اهمیت کار رسانه در جامعه ، افزود: خبرگزاری کار دارای حوزه کاری بسیار گسترده و وسیعی است که می تواند در راستای اطلاع رسانی در حوزه اقتصاد و اشتغال فعالیت ارزشمندی در جامعه داشته باشد.

photo_2018-10-07_08-40-43

شهردار زنجان، همچنین با اشاره به اشتغال تعداد زیادی از قشر کارگری در مجموعه مدیریت شهری زنجان، گفت: با توجه به حوزه کاری گسترده این افراد در شهرداری، خبرگزاری کار ایران (ایلنا) برای اطلاع رسانی می‌تواند تاثیر بسزایی در جامعه کارگری داشته باشد.

معصومی، در پایان سخنان خود با ابراز امیدواری از تعامل بیش از پیش مطبوعات و رسانه ها در راستای اطلاع رسانی به مخاطبان به عنوان نماینده افکار عمومی، تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها و جشنواره ها می‌تواند در راستای تعامل مسئولان و صاحبان رسانه حائز اهمیت باشد.

گفتنی است، سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان و تعدادی از اعضای شورای شهر زنجان نیز در بازدید از غرفه ایلنا بر تعامل بیش از پیش با رسانه ها بویژه خبرگزاری ایلنا تاکید کردند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.