اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بهزیستی استان محمد محمدی با اعلام این مطلب افزود: یکی از مهمترین آموزه‌های دین مبین اسلام دستگیری از نیازمندان و مستمندان است و همواره مردم استان زنجان به این توصیه بزرگان دینی توجه ویژه داشته و پیشگام بوده اند.
وی یادآوری کرد: همزمان با آغاز ماه محرم، بهزیستی این استان آمادگی لازم جهت دریافت نذورات و کمک های انسان دوستانه خیرین به نیازمندان ، معلولین و اقشار آسیب پذیر تحت پوشش بهزیستی این استان بصورت نقدی و غیر نقدی را دارد.
محمدی با اشاره به اجرای برنامه‌هایی برای جمع‌آوری نذورات مردمی توسط این اداره کل افزود: از ابتدای ماه محرم بهزیستی آمادگی لازم برای جمع‌آوری و دریافت نذورات مردمی بصورت نقدی و غیر نقدی را دارد.
این مسئول، تحت پوشش قرار دادن ایتام را از دیگر راههای مشارکت های مردم خیر زنجان اعلام کرد و گفت: با هماهنگی هیات مدیره حسینیه اعظم زنجان و مسجد زینبیه و تهیه حواله گوشت نذری و توزیع در بین مددجویان بسیاری از جامعه هدف بهزیستی از گوشت قربانی بهره مند خواهند شد.
وی ابراز کرد: با مشارکت مساجد و همچنین هدایت خیرین به سمت جامعه هدف بهزیستی مشکلات مددجویان در زمینه مسکن،درمان و دیگر هزینه های معیشتی رفع شود.
محمدی افزود: مردم نوعدوست و خیرمی توانند مشارکت های نقدی خود را به حساب 210091434524111 نزد بانک توسعه تعاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان ویا به شماره کارت مجازی 5029081010321806 واریز کنند.
وی بیان کرد: در محرم سال گذشته مشارکت غیر نقدی و خدماتی خیرین مبلغی به ارزش یک میلیارد و 860 میلیون ریال بود و همچنین مردم این استان بیش از 2 میلیارد و 788 میلیون ریال به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر تحت پوشش بهزیستی بصورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند.
این مسئول ادامه داد: سال گذشته در ماه محرم خیرین شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خدابنده ، خرمدره و طارم مبلغ 927 میلیون و 800 هزار ریال به صورت نقدی به بهزیستی استان زنجان کمک نمودند اظهار نمود: جلب و جذب کمک های های مردمی در رفع مشکلات مددجویان و معلولین نقش بسزایی داشته و کلیه نذورات اهدائی از سوی خیرین بین نیازمندان ،سالمندان ،ایتام و دیگر مددجویان توزیع می شود.
وی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین آموزه‌های دین مبین اسلام دستگیری از نیازمندان و مستمندان است و همواره مردم استان زنجان به این توصیه بزرگان دینی توجه ویژه داشته اند.
9646/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.