اخبار مرتبط

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان از ارائه خدمات کلینیک ویژه صنعت به واحدهای صنعتی و تولیدی استان خبر داد.

به گزارش  ایلنا از زنجان، ایرج احمدی در حاشیه بازدید از ناحیه صنعتی ایجرود با اعلام این خبر افزود: به منظور عارضه یابی و آسیب‌شناسی واحدهای صنعتی دارای مشکل، شرکت شهرکهای صنعتی با همکاری متخصصان توانمند بخش خصوصی و با بهره گیری از توان نخبگان استان اقدام به راه اندازی این کلینیک کرده و در این راستا به صورت کامل رایگان از طریق تماس با معاونت صنایع کوچک و یا مراجعه حضوری به شرکت شهرک‌های صنعتی در خدمت همه واحدهای تولیدی در سطح استان اعم از واحدهای داخل و خارج از شهرک‌های صنعتی است.

وی با اشاره به مشکلات گریبانگیر واحدهای صنعتی ابراز داشت: تنها مطرح کردن مشکلات کافی نیست بلکه باید برای حل آنها و توانمندسازی واحدهای صنعتی اقدام و کمک موثر انجام داد.

احمدی راه اندازی این کلینیک را گامی در جهت احصا و حل مشکلات واحد صنعتی دانست و تصریح کرد: مدیران واحدهای صنعتی می توانند با مراجعه به کلینیک صنعت با کمک گیری از متخصصان آن نسبت به حل مشکلات واحد خود اقدام کنند.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان حفظ اشتغال موجود استان را اولویت نخست این شرکت دانست و گفت: راه اندازی واحدهای صنعتی غیرفعال در استان و نیز کمک به نوسازی خط تولید واحدها که منجر به افزایش بهره‌وری و ظرفیت تولید آنها می‌شود نیز از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.