اخبار مرتبط

محمدکریم رحیمی زاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم های خوزستان و زنجان الف نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند و کاپ اخلاق نیز به تیم لرستان، تعلق گرفت.
وی اظهار داشت: این پیکارها، روز گذشته /23 شهریور/ با حضور تیم های فارس، خوزستان، بوشهر، گیلان، لرستان، مرکزی، مازندران، خراسان رضوی، قزوین، سمنان، آذربایجان شرقی و زنجان الف و ب، در سالن سه هزارنفری شهیدخرمی شهرستان خرمدره از توابع استان زنجان برگزار شد.
رحیمی زاده، افزود: هر تیم با یک مربی و سرپرست در این رقابت ها حضور پیدا کرده بود که در مجموع 26 بازی بین تیم های شرکت کننده انجام شد.
وی، هدف از این رقابتها را انتخاب ورزشکاران برتر به منظور دعوت به اردوی انتخابی و آمادگی تیم ملی ذکر کرد و اظهار داشت: نفرات منتخب این اردوها نیز در قالب تیم ملی به مسابقات بین المللی هندوستان (آبان امسال) و مسابقات آسیایی 2019 هنگ کنگ، اعزام خواهند شد.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان زنجان گفت: مسابقات داژبال قهرمانی کشور بانوان نیز از امروز /شنبه 24 شهریور/ در سالن 6 هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و با حضور 180 ورزشکار در قالب 22 تیم آغاز شد.
6084/8068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.