اخبار مرتبط

نعمت اله نجفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس این طرح که از نیمه دوم ماه جاری به اجرا درآمد پیش پرداخت کارمزد جایگاه داران همزمان با خرید سوخت انجام می شود تا گردش مالی این صنف روان تر و پرداخت هزینه آنان از جمله حقوق کارگران جایگاه های سوخت شتاب گیرد.
وی کارمزد فروش هر لیتر بنزین را 400 ریال و برای گازوییل 135 ریال بیان کرد و گفت: پیش از اجرای این طرح ، کارمزد جایگاه داران به صورت ماهانه پرداخت می شد که این مساله سبب بروز مشکلات و انتقادها از سوی جایگاه داران شده بود.
نجفی ادامه داد: این طرح موجب می شود که صاحبان جایگاه های سوخت تشویق شوند امکاناتی را ایجاد کنند تا مصرف کننده راغب شود برای دریافت سوخت به جایگاه مراجعه کند ضمن آنکه با اجرای این طرح رضایت نسبی جایگاه داران جلب و بار مالی شرکت ملی پخش در مورد کارمزدها کاهش می یابد.
شرکت پخش فرآورده های نفتی خوزستان (منطقه اهواز) با 10 ناحیه زیرپوشش در این استان، علاوه بر مدیریت و راهبری توزیع سوخت در شهرهای شمال ، غرب و شرق و جنوب شرق خوزستان ، مسئولیت سوخت رسانی به مناطقی از استان های بوشهر ، ایلام ، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد را نیز برعهده دارد.
تاسیسات و انبار نفت نظامیه در پنج کیلومتری شمال اهواز با ظرفیت ذخیره سازی 600میلیون لیتر سوخت، زیر نظر شرکت پخش فرآورده های نفتی خوزستان(منطقه اهواز) است.
فرآورده های نفتی ذخیره شده در انبار نظامیه ، با لوله از پالایشگاه نفت آبادان انتقال می یابد.
6065/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.