اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا آیت ا... سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه این شهر افزود: فساد اقتصادی از فساد سیاسی بدتر است.
وی ادامه داد: از مسئولان درخواست می کنیم کسانی که در تهران دست به احتکار زدند و نیز دلارهای دولتی را خوردند با آنها برخورد کنند.
امام جمعه اهواز همچنین با اشاره به سالروز پیوند ازدواج امام علی (ع) و فاطمه زهرا (س) گفت: ازدواج آسمانی این دو، در روز اول ذی الحجه در مدینه بوده که آن را گرامی می داریم.
آیت ا... جزایری افزود: از جوانان می خواهیم در ازدواج به امام علی (ع) و فاطمه (س) اقتدا کنند و از فقر نترسند چرا که براساس قرآن منتظر نمانید و ازدواج کنید چراکه اگر فقیرید خداوند رزقتان را می رساند.
وی در ادامه گفت: برخی برای کار به من مراجعه می کنند اما فرزندان من هم کارشان آخوندی است همین الان اگر بخواهم کاری برای فرزندانم پیدا کنم نمی توانم.
امام جمعه اهواز افزود: جوانان ما باید حرفه ای را فرا بگیرند و به دنبال کار آزاد بروند نباید ازدواج را به خاطر نداشتن کار معلق بگذارند.
وی ادامه داد: جوانان نیز توقع خود را پایین آورند و والدین به آنها کمک کنند.
آیت ا... جزایری همچنین با اشاره به 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک گفت: صنایع کوچک از صنایع بزرگ مهمتر هستند چرا که مربوط به مردم عادی هستند و اکثریت صنایع را به خود اختصاص می دهند و تعدادشان بالا است لذا برای دولت و مسئولان باید مهم باشد و به آن اهمیت داده شود.
وی با اشاره به 22مرداد روز حمایت از تشکل های مردمی نیز بیان کرد: امیدواریم تشکل های مردمی فعال تر از گذشته ظاهر شوند.
7164/7165/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.