اخبار مرتبط

امروز چهارشنبه ۱۷ مردادماه، نشست خبری مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر به مناسبت روز خبرنگار با حضور جمعی از خبرنگاران شهرهای ماهشهر، بندر امام و چمران، در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، در این نشست، امین بیانک مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگار مانند خونی است که در رگ‌های جامعه جاری می‌باشد. رسالت خبرنگاران برای ارتباط بین مردم و مسئولین در جریان آزاد اطلاعات است. ما برای این روز احترام زیادی قائل هستیم.

وی افزود: وجود خِرَد جمعی در حکومت‌ها باعث گردیده بخش پرسشگر و راهنمای افکار عمومی جامعه فعال گردد. در طول تاریخ حکومت‌ها، یکی از عوامل سقوطشان عدم وجود خرد جمعی بوده است.

بیانک ادامه داد: واقعیت امروز جامعه ما این است که اگر از خرد جمعی فاصله بگیریم، به‌طور جدی حکومت ضرر خواهد کرد. رابط این خرد جمعی، رسانه‌ها هستند. باعث افتخار من است که در خدمت شما عزیزان هستم.

در ادامه‌ی این مراسم، پس از طرح پرسش از سوی خبرنگاران و بیان پاسخ توسط مسئولین پتروشیمی غدیر، خبرنگاران از راکتورهای کارخانه بازدید کردند و در پایان نیز از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

2

12

4

5

6

8

9

11

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.