اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا در حدود 70 نفر از معلمان بازنشسته و شاغل استان سه شنبه در اعتراض نسبت به آنچه' پرداخت نشدن اضافه حقوق بر اساس مصوبه دولت 'عنوان کردند در مقابل ساختمان اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در اهواز حاضر شدند.
یکی از معلم ها که در این تجمع حضور داشت و خواست که نام وی در خبر ذکر نشود در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اساس مصوبه دولت قرار بود که حقوق معلم ها امسال بین 17 تا 20 درصد افزایش یابد اما این افزایش حقوق اعمال نشده است.
وی گفت: خواستار اجرای هر چه زودتر این مصوبه با توجه به تورم موجود و برطرف کردن تبعیض در پرداخت حقوق بین دستگاه ها و ادارات هستیم.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تجمع امروز معلمان در اهواز در اعتراض به برخی مسائل حقوقی و احکام جدیدی بوده است که در سال جدید صادر شده است.
محمد تقی زاده درادامه بیان کرد: هر گونه افزایش حقوق برای فرهنگیان و معلم ها بر اساس مصوبه دولت است و وزارت آموزش و پرورش بر اساس مصوبه دولت عمل می کند.
وی افزود: احکام جدید همکاران ما براساس بر اساس امتیازات و چارچوب قانونی افزایش حقوق مصوب برای سال جاری و رتبه بندی ها صادر شده و افزایشها هم بر همین اساس اعمال شده است .
در خوزستان 70هزار فرهنگی کار آموزش یک میلیون و 50 هزار دانش آموز را برعهده دارند.
7158/6002
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.