اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا برنامه های ویژه دهه کرامت از روز شنبه 23 تیر همزمان با ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) با استقبال از کاروان خدام حرم مطهر و منور حضرت امام رضا(ع) در اهواز شروع و تا سوم مرداد همزمان با ولادت باسعادت امام هشتم (ع) ادامه می یابد.
کاروان خدام حرم امام رضا (ع) در مدت 10 روز حضور در خوزستان در بسیاری از روستاها و مناطق مرزی استان حضور خواهند یافت و آیین ها و جشن های ویژه این ایام خجسته با حضور مردم و دلدادگان به معارف اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در جای جای این استان برگزار می شود.
برنامه های معنوی دهه کرامت برای یازدهمین سال متوالی از سوی آستان قدس رضوی با هدف تعمیق معنویت در جامعه ، زیارت از راه دور و تبرک به بیرق های متبرک به ضریح مبارک امام رضا (ع) همزمان در خوزستان و دیگر استان های کشور برگزار می شود.
کاروان خدام حرم رضوی در این مدت ضمن حضور در آسایشگاه های جانبازان ، معلولان بهزیستی و دیدار با تعدادی از خانواده های معظم شهدا ، بیماران بستری در بیمارستان ها و سرکشی به ایتام ، بسته های معنوی متبرک به حرم رضوی را بین دوستداران و ارادتمندان به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در خوزستان توزیع می کنند.
حضور خدام حرم رضوی در مناطق عشایری و دیدار با اقوام مختلف ، بازدید از بنگاه های کارآفرینی و حضور در برخی دانشگاه ها ، زیارت مزارشهدای دفاع مقدس و مدافع حرم ، حضور در مجامع دانشجویی و بسیج و برگزاری جشن در 15 نقطه در کلانشهر اهواز همچنین حضور در چند کانون اصلاح تربیت و بازپروری از دیگر برنامه های دهه کرامت در خوزستان است.
7152/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.