اخبار مرتبط

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول از برگزاری جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی تحت عنوان انسان و محیط زیست در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، نادر سعادتی‌فرد اظهار داشت: به منظور بسط و ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست و تاثیر آن در سلامت زندگی انسان‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت هنر و آشنایی هر چه بیشتر مردم ما با حوزه آثار هنرمندان نسل جوان و ایجاد ارتباط و همدلی هنرمندان ما با سایر هنرمندان جهان، جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی تحت عنوان انسان و محیط زیست در شهرستان دزفول برگزار می‌گردد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول و دبیر اجرایی جشنواره اعلام کرد: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، انجمن هنرهای تجسمی، اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول و کلیه دستگاه‌ های اجرایی در آذر ماه ٩٧ در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به اجرا در خواهد آمد.

سعادتی فرد با تاکید بر ایجاد شرایطی مناسب برای حضور هنرمندانی از کشورهای مختلف جهان در این جشنواره شرکت خواهند کرد، افزود: تمام سعی و کوشش ما بر این است تا بتوانیم محیطی مناسب برای حضور هنرمندان در این شهرستان فراهم آوریم تا زمینه تعامل فعالیت‌ های فرهنگی و هنری در آینده و ایجاد ارتباط هرچه بیشتر با هنرمندان سایر ملل فراهم گردد.

وی در پایان از همکاری صمیمانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دیگر سازمان‌ها و نهاد هایی که همکاری صمیمانه‌ای در برگزاری این جشنواره دارند قدردانی کرد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.