اخبار مرتبط

فرشته خسروی جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کسب این قهرمانی حاصل تلاش مداوم و اردوهای مستمر و طولانی مدتی بود که پشت سر گذاشتیم، ضمن اینکه بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های برتر دنیا مانند ایتالیا، روسیه و اوکراین باعث شد نقاط ضعف را شناخته و برطرف کنیم تا با قدرت روی سکوی نخست آسیا قرار بگیریم.
وی تاکید کرد: سطح این رقابت‌ها بسیار بالا بود و تیم ها با سرمایه گذاری انجام شده، نسبت به چندسال اخیر پیشرفت زیادی داشتند و با برنامه‌ریزی پا به این مسابقات گذاشته بودند.
وی گفت: با تلاش توانستم انتظاری که مربیان تیم ملی از من داشتند را برآورده کنم و در بازی مقابل ازبکستان موفق شدم یک گل به ثمر برسانم.
بازیکن ایذه‌ای تیم ملی فوتسال بانوان از پتانسیل بالای بانوان این شهرستان در رشته‌های ورزشی سخن گفت و بیان داشت: با حمایت‌های بیشتر مسئولین در سال‌های آینده بیش از پیش نام بانوان ورزشکار ایذه‌ای در میادین مختلف شنیده خواهد شد.
شهرستان ایذه با حدود 220 هزار نفر جمعیت در شرق استان خوزستان قرار دارد، فاصله این شهرستان تا اهواز 183 کیلومتر است.
بانوان ایذه‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی مانند فوتسال، فوتبال، ووشو، کاراته و کشتی کلاسیک موفقیت‌های فراوانی کسب کرده ‌اند، این در حالی است که چندین رشته ورزشی بانوان در این شهرستان فعال است اما این ورزشکاران سالن اختصاصی برای تمرین ندارند.
6068/9434
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.