اخبار مرتبط

روز گذشته جلسه مشترک مدیران عامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و مسئولان قضایی شهرهای بندر ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) با هدف طرح و بیان انتظارات متقابل به میزبانی این سازمان منطقه ویژه پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، طرح انتظارات و خواسته های متقابل سیستم قضایی شهرهای بندرماهشهر، بندرامام خمینی (ره) و شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از جمله موضوعات این جلسه بود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در این جلسه سرفصل های کلی انتظارات متقابل شرکت ها و سرمایه گذاران و مراجع قضایی شهرستان را بیان و به عنوان میزبان جلسه، طرح موضوع  کرد.

ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت ها، رعایت مسائل زیست محیطی و تمرکز خرید کالای ایرانی از فروشندگان بومی از عمده‌ترین انتظارات دادستان های شهرهای ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) از مدیران عامل شرکت‌ها بود.

سید امید شهیدی‌نیا،در ادامه ضمن دعوت از میهمانان جلسه جهت بازدید از شرکت های پتروشیمی و آگاهی از مسائل آنها، ابراز امیدواری کرد که انسجام و هم گرایی جمع حاضر باعث مرتفع شدن دغدغه‌های موجود شود.

رئیس مجمع قضایی بندر امام خمینی (ره)، پاره‌ای از مسائل زیست محیطی شرکت‌ها را ناشی از فرسودگی تجهیزات شرکت‌های قدیمی تر و سختی فرایند های تعویض آن ها به علت تحریم ها عنوان کرد.

هلالی زاده ضمن تاکید بر اهمیت استفاده از سامانه ثنا، آمادگی مراجع قضایی را برای برخورد با متخلفین و هنجار شکنان اجتماعی اعلام کرد.

نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی و اطاله دادرسی‌ها و تسریع صدور دستور قضایی پرونده اختصاص قسمتی از اراضی جاده امیدیه جهت دفن پیامد‌های صنعتی  از جمله مسائل و خواسته های مدیران عامل شرکت های پتروشیمی از سیستم قضایی شهرستان بود که در سخنان خود مطرح کردند.

محمدی، دادستان بندرماهشهر نیز ضمن قدردانی از خدمات صنعت پتروشیمی در رفع مسائل شهرستان، تمرکز شرکت‌ها بر کاهش هر چه بیشتر آلودگی‌های زیست محیطی و خرید مایحتاج مصرفی شرکت ها از داخل شهرستان تاکید کرد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.