اخبار مرتبط

رضا کیانی در حاشیه بازدید از خانه هنرمندان اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از نیازها و دغدغه های اصلی هنرمندان برخورداری از اماکن فرهنگی و هنری است که با داشتن خانه هنرمندان می توانیم امیدوار باشیم که محلی برای تبلور خلاقیت هنرمندان و تجمع آنها را در استان فراهم کرده ایم.
وی بر اهمیت وجود اماکن فرهنگی و هنری در شهر تاکید کرد و گفت: فعالیت های پژوهشی و پاسخ گویی به نیازهای سخت افزاری و پشتیبانی هنرمندان به ویژه در حیطه بحث اماکن می‌تواند با راه اندازی خانه هنرمندان پاسخ داده شده و نیازهای هنرمندان در این زمینه برطرف شود.
مشاور استاندار در امور هنری توضیح داد: خانه هنرمندان اهواز پیشرفت فیزیکی خوب و قابل توجهی داشته است که علاوه بر کارهای هنری و فرهنگی برای تشکیلات اداری انجمن‌ها نیز در آن فضایی در نظر گرفته شده است.
وی توضیح داد: خانه هنرمندان اهواز می تواند بر جریان فرهنگی و هنری استان تاثیر گذار باشد.
کلنگ خانه هنرمندان اهواز از سال 90 به زمین خورده است، تا کنون 70 میلیارد ریال برای ساخت این خانه هزینه شده است و به گفته ناظر پروژه این مکان 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با تزریق اعتبار تا سه ماه دیگر ساخت آن به پایان می سد.
این خانه با زیربنای هفت هزار متر در 6 طبقه طراحی شده است.
کار ساخت سه پلاتو نیز از دی ماه 96 با اعتبار پنج میلیارد ریال و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری اهواز در جوار تالار آفتاب اهواز از دی ماه سال گذشته آغاز شده است .
7164/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.