اخبار مرتبط

محمدجعفر فلسفی شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه وضعیت شبکه آب و فاضلاب سطح شهر اهواز باید به طور اساسی مورد بازبینی قرار گیرد افزود: باید تا پیش از آنکه این مشکل به یک بحران تبدیل شود در این خصوص چاره اندیشی کرد.
وی با بیان اینکه نسبت به اصلاح شبکه آب و فاضلاب مناطق قدیمی غفلت صورت گرفته است افزود: مشکلات شبکه آب و فاضلاب اهواز گسترده است و شرکت آب و فاضلاب به تنهایی از پس این مشکل بر نمی آید؛ تمام مدیران مربوط باید برای رفع آن همت کنند.
فلسفی گفت: در کنار فرسودگی لوله های آب و فاضلاب، در برخی موارد شاهد ساخت غیراصولی شبکه ها در 2 دهه اخیر هستیم که همین امر نیز درحال حاضر بر مشکلات این بخش افزوده است زیرا این شبکه ها نیز باید مورد بازبینی قرار گیرند.
رییس شورای شهر افزود: قابل پذیرش نیست که لوله های آب و فاضلاب با صرف هزینه و وقت بسیار کار گذاشته شوند و بعد عنوان شود قطر آنها مناسب نیست و یا شیب کار گذاری لوله استاندارد نیست؛ باید در این خصوص به صورت علمی و دقیق اقدام کرد.
بنابراین گزارش، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در آخرین جلسه علنی این شورا اعلام کرد که در 301 نقطه اهواز تلاقی آب شرب با فاضلاب را داریم و این موضوع در دادگاه نیز مطرح شده است.
9887/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.