اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، اصلاح شبکه توزیع آب بخشی از منطقه سخیریه و یوسفی با 122 میلیارد ریال، آغاز
اصلاح بخشی از شبکه توزیع آب منطقه حصیرآباد با 16 میلیارد ریال، اصلاح شبکه توزیع آب منطقه کوی علوی با اعتبار بیش از 119 میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی پروژه اصلاح شبکه توزیع بخشی از منطقه کمپلو با 101 میلیارد ریال، و آغاز عملیات اجرایی شبکه جمع آوری مرکز شهر اهواز با 55 میلیارد ریال از پروژه هایی بود که اجرایی شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی شبکه جمع آوری فاضلاب مرکز شهر اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد:این پروژه ها از محل اعتبارات تخصیصی دولت به خوزستان اجرا می شود.
فردوس کریمی افزود: با عملیاتی شدن این پروژه ها سطح کیفی آب در اهواز ارتقا می یابد و شاهد کاهش افت فشار آب خواهیم بود ضمن اینکه مشکل فاضلاب این مناطق برطرف می شود.
وی ادامه داد: اصلاح شبکه فاضلاب مناطق کوی علوی، کمپلو جنوبی، باغ شیخ، سخیریه و کوی طلاب اهواز 82 کیلومتر طول دارد.
وی در ادامه درخصوص تلاقی فاضلاب و آب شرب در برخی از نقاط شهر اهواز گفت: بارها درخصوص انشعابات غیرمجاز آب و فاضلاب تذکر داده شده زیرا در این حالت ما هیچ نظارتی بر آن نداریم.
کریمی افزود: در صورت بی توجهی و تلاقی آب و فاضلاب شاهد بروز مشکل خواهیم بود از این رو از تمام شهروندان درخواست می شود برای گرفتن اشتراک به اداره آب و فاضلاب مراجعه کنند.
وی خاطر نشان کرد: در برخی نقاط شهر اهواز که شاهد تلاقی آب و فاضلاب بودیم کار اصلاح انجام شده ضمن آنکه اداره آب و فاضلاب دارای یک آزمایشگاه مجهز است که بر کیفیت آب شرب نظارت کامل دارد.
9887/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.