اخبار مرتبط

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه 'فردین اسکندری' به عنوان عضو تیم ملی کشورمان در این مسابقات حضور یافته بود، گفت: 'فردین اسکندری' ورزشکار گتوندی عضو تیم نفت آبادان و تنها نماینده خوزستان در این مسابقات پس از غلبه بر حریفان خود با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت.
بهزاد جعفرزاده افزود: این رقابت ها از روز شنبه چهارم شهریور ماه در شهر بانکوک تایلند آغاز شده بود و تا روز دوشنبه به پایان می رسد.
وی ادامه داد: 'فردین اسکندری' در مسابقه اول شرکت کننده تیم چین را شکست داد و درمسابقات دوم و سوم خود ورزشکاران کشورهای ژاپن و تایلند را مغلوب کرد و به فینال این مسابقات راه یافت، و در روز دوم این مسابقات درمسابقه فینال ورزشکار کشور تایلند را با اقتدار شکست داد و به مقام قهرمانی و مدال طلای آسیا دست یافت.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند با اشاره به سطح بالای این رقابت ها گفت: این مسابقات در سه رده سنی و با حضور بیست تیم از کشورهای مختلف آسیا از جمله چین،ژاپن،تایلند،کره،هند،مالزی،هند،چین تایپه ، ایران و دیگر کشورهای آسیایی برگزار شد و تمام تیم ها با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کردند.
جعفرزاده یاد آور شد: 'فردین اسکندری' تاکنون پانزده بار مقام قهرمانی تکواندو در استان خوزستان را کسب کرده و پنج بار به مقام قهرمانی کشور در رده های مختلف سنی دست یافته است.
وی در پایان افزود:کسب 2 سال رنکینگ یک لیگ کشور از دیگر افتخارات این پدیده تکواندو خوزستان است.
به گزارش ایرنا شهرستان 74 هزارنفری گتوند در شمال خوزستان یکی از قطب های ورزش استان به شمار می آید.
7467/6068
خبرنگار: باقرابراهیمی **انتشار: محمدعلی فریدپناه
کانال خبری ایرنا خوزستان @ irnaahvaz
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.