اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سید هیثم هاشمی، علی رضاخوشکفا، امیر حسین باقر پور، حسین ایزدی، امید صیدالی و یوسف کی شمس با عقد قرار دادهای 3 ساله به عضویت تیم بزرگسالان فولاد خوزستان در آمدند.
این بازیکنان با درخواست سید سیروس پور موسوی، سرمربی تیم فولاد خوزستان برای حضور در جمع فولاد مردان انتخاب شده بودند.
گفتنی است بازیکنان نامبرده همگی از بازیکنان پرورش یافته آکادمی باشگاه فولاد به شمار رفته که سابقه درخشانی در تیم های رده های پایه این باشگاه و همچنین پوشیدن پیراهن تیم های ملی کشور را دارند.
باشگاه فولاد خوزستان تنها باشگاه فرهنگی ورزشی استان است که دارای آکادمی منسجم و تیم های رده پایه در رقابت های کشوری است که تاکنون در رده های سنی نوجوانان و جوانان چندین بار بر سکوی قهرمانی کشور ایستاده اند.
مدرسه حرفه ای فوتبال باشگاه فولاد خوزستان با هدف کشف و پرورش جوانان مستعد خوزستانی از ابتدای تیرماه سال 1392 تاسیس شده است و با برگزاری کلاسهای تئوری و عملی در راستای آموزش فوتبال به استعدادهای فوتبال استان و پرورش نخبگان فوتبال سعی بر شکوفایی فوتبال استان خوزستان و ایران دارد.
توجه به رده‌های پایه و بازیکنانی که آینده فوتبال استان و کشور را رقم می‌زنند همواره از اهداف و سیاست‌های کلان باشگاه فولاد بوده و نتیجه این دیدگاه وعناوین رنگارنگ و ارزشمندی است که در طی سال‌های اخیر توسط تیم های باشگاه فولاد خوزستان به دست آمده است.
ههمچنین در کنار این موارد باشگاه فولاد خوزستان بازیکنان فراوانی به تیم‌های ملی مختلف کشور تحویل داده که به دلیل کشف استعدادها در این استان فوتبالی می باشد.
اقدامات باشگاه فولاد در زمینه فوتبال آکادمیک باعث کسب افتخارات فراوانی در سال‌های اخیر شده و تیم‌های رده‌های پایه باشگاه یعنی تیم‌های امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان فولاد بارها موفق به حضور در جمع چهار تیم برتر مسابقات لیگ برترفوتبال کشور و کسب عناوین قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی شده اند.
7152/6002 خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشاردهنده :کبری آقازری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.