اخبار مرتبط

قاضی اجرای احکام و دادیار ناظر بر زندان‌های اهواز از نزدیک با مددجویان ندامتگاه سپیدار دیدار و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، رضا کیانی جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات پرونده‌های قضایی زندانیان زندان سپیدار با حضور در جمع آنها از نزدیک به سئوالات پاسخ و دستوراتی را جهت رسیدگی صادر کردند.

دادیار ناظر بر زندان‌های اهواز تصریح کرد: این دیدارها علاوه بر اینکه در امر رسیدگی به پرونده ها تأثیر دارد باعث آرامش روحی و روانی زندانی و در نتیجه آن افزایش امنیت داخلی زندان خواهد شد.

وی افزود: در راستای اجرای سیاست های قضایی در نظر  است در جلساتی منظم با تمامی زندانیان دیدار چهره به چهره داشته باشیم تا زندانیان بتوانند با آرامش بیشتری تحمل حبس کنند که در پی آن بازگشت سعادتمندانه ای به اجتماع داشته باشند.

مدیر زندان سپیدار که در این دیدار کیانی راد را همراهی می کرد نیز گفت: دیدار چهره به چهره مقامات قضایی با زندانیان می تواند تأثیر بسیار خوبی در روند رسیدگی و تسریع در تعیین تکلیف پرونده ها و آرامش و امنیت زندانیان داشته باشد.

مجید ظاهری خاطرنشان کرد: حضور قضات در زندان و دیدار حضوری با مددجویان، ضمن ایجاد آرامش و اطمینان بیشتر آنان، در بررسی وضعیت پرونده زندانیان و اعطای امتیازات از جمله آزادی مشروط، تعلیق مجازات، مرخصی پایان حبس و … بسیار موثر خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.