اخبار مرتبط

یک گروه گردشگر که روز پنجشنبه از اهواز به دزفول سفر کرده بودند هنگام شنا در منطقه چال کندی دزفول دچار حادثه شده و تعدادی از آنها غرق شدند.
امیر عیسی زاده پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی تعداد گردشگرانی که از اهواز و در قالب تور به منطقه چال کندی دزفول سفر کرده بودند را 19 نفر اعلام کرد و گفت:از این تعداد 13 نفر با کمک مردم ، نیروهای امدادی ، آتش نشانی نجات یافته و هم اکنون در بیمارستان دزفول تحت درمان می باشند.
وی حال عمومی 13 حادثه دیده رودخانه دز را که در بیمارستان بزرگ دزفول بسر می برند خوب گزارش کرد و گفت:اجساد 2 نفر از غرق شدگان این حادثه از رودخانه خارج شده و از سرنوشت چهار نفر دیگر تاکنون اطلاعی در دست نیست.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دزفول به خبرنگار ایرنا افزود:در پی کسب خبری مبنی بر مشاهده سه نفر از این گروه گردشگر در کوه های مشرف بر رودخانه دز در اطراف منطقه چال کندی ساعتی پیش گروه های امداد و نجات هلال احمر دزفول به محل اعزام شدند.
عیسی زاده گفت:به امید زنده پیدا کردن چهار گردشگر مفقودی گروه های امداد و نجات از هلال احمر و سایر دستگاه های امدادی به منطقه اعزام شده و جستجو برای یافتن این افراد ادامه دارد.
وی افزود:این افراد در قالب یک تور گردشگری غیر مجاز به دزفول سفر کرده اند که دستگاه قضایی با عوامل برگزاری این تور فاقد مجوز قطعا برخورد می کند.
منطقه گردشگری چال کندی در بالادست رودخانه دز در فاصله 15 کیلومتری از سد تنظیمی دز واقع است که شنا کردن در این منطقه به دلیل عمق زیاد رودخانه و شدت جریان آب و نیز وجود گرداب بسیار خطرناک است.
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول دقایقی پیش اسامی حادثه دیدگان تور گردشگری چال کندی دزفول را به زیر شرح اعلام کرد:
افراد نجات یافته:محمدعلی عظیمی فر ،طیبه گل گلی ،یاسین امیری ،روزبه دهقانی ،شراره پهلوانی،عیسی امیری،پریسا خورشیدی ،حمیدرضا خورشیدی ،غزال خدادادی،پویا خدادادی،افشین کاویانی و محمد مهدی پارسایی
فوت شدگان :سارا عظیمی فر و مانی کلانتر
اسامی چهار مفقود این حادثه مریم زنگنه ،محمدرضا پیرمحمدی ،
محمود مهربان فر و حسن (محمود) غلام نژاد.
6068
خبرنگار و انتشار:محمدعلی فریدپناه

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.