اخبار مرتبط

سینما خورشید اندیمشک با حضور جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، معاون فرماندار اندیمشک، جمعی از مسئولین محلی، چند تن از بازیگران بازیگران فیلم سینمایی (ویلایی ها) و مردم هنر دوست و مشتاق اندیمشک افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این مراسم معاون فرماندار اندیمشک اظهار کرد: در سال‌های گذشته شهرستان اندیمشک در حوزه سینما با داشتن ٣ سینما در این زمینه سرآمد شهرهای استان بوده که امیدواریم افتتاح سینمای دیجیتال بتواند به رسیدن اندیمشک به جایگاه اصلی خود در هنر کمک کند.

وی افزود: ١٣ سال از تعطیلی سینما بهمن گذشته و در این دوره زمانی شهرستان اندیمشک لقب یک شهرستان فاقد سینما را یدک می‌کرد و همواره بهسازی و یا افتتاح یک سینما خواسته شهروندان از مسؤولین بود که خوشبختانه با مشارکت بخش خصوصی و تلاش مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک محقق شد.

کرم صرفه جو با اشاره به لزوم توجه به هنر در شهرستان گفت: امیدواریم افتتاح سینما در اندیمشک یک فصل جدید را در تعالی هنر شهرستان رقم زده و با نمایش آثار هنرمندان در زمینه مستندها و سایر آثار تولیدی هنرمندان شهرستان روزانه شاهد شکوفایی هنر هنرمندانمان باشیم.

وی افراط و تفریط را در هر کاری مضر و خطرناک دانست و افزود: کار هنری یک کار خلاقانه و ظریف بوده که با رعایت اعتدال می‌توان از آن برای انتقال مباحث مهم استفاده کرد. در گذشته شهرستان اندیمشک با داشتن استعداد در بین جوانان توانسته افتخاراتی را در زمینه هنری و ورزشی رقم زده که باید با تلاش و فراهم کردن امکانات شرایط را برای تکرار و ارتقا جایگاه شهرستان و جوانان فراهم کرد.

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.