اخبار مرتبط

رییس جمهور در جلسه شورای عالی فضای مجازی:

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: در جهت رفاه حال شهروندان و استفاده از فضای مجازی در راستای ایجاد کسب و کار نوین، طرحِ راه اندازی تاکسی های اینترنتی در اهواز اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، فرامند هاشمی زاده اظهار کرد: این طرح پیش از این در تهران نیز به اجرا گذاشته شد و اکنون نیز شرکت هایی در اهواز برای اجرای این طرح اعلام آمادگی کرده اند که اعطای مجوز های لازم و تصمیم گیری ها در این خصوص به بررسی های بیشتر و انجام جلسه نهایی تا پایان ماه جاری موکول شد و در صورت مهیا شدن شرایط لازم، طرح مذکور به سرعت اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به مزایای فراوان اجرای طرح تاکسی های اینترنتی افزود: در صورتی که این طرح به درستی اجرایی شود شاهد بوجود آمدن فضای جدید در جهت استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و ایجاد کسب و کار و علاوه بر آن، ثبت آمار لحظه ای تاکسی ها در سطح شهر خواهیم بود.

وی گفت: اجرای این طرح به همراه هوشمندسازی تاکسی های شهری که مزایایی همچون استفاده از کارت شهروند و کارت شتاب را جهت پرداخت کرایه برای مسافران ایجاد می کند می تواند تحول مطلوبی را در راستای رفاه حال شهروندان در بحث حمل و نقل عمومی به دنبال داشته باشد.

معاون امور عمرانی استاندار در پایان اظهار امیدواری کرد: با توجه به جمع بندی ها و اقدامات صورت گرفته از سوی متولیان ذیربط، در آینده ای نزدیک شاهد اجرای این طرح در اهواز باشیم.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

رییس جمهور در جلسه شورای عالی فضای مجازی:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.