اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی بزرگسالان جام لوبومیر ایوانوویچ 10 و 11 تیرماه با حضور تیم های ملی ایران،روسیه،آمریکا، یونان،رومانی،مجارستان ، کرواسی ، اتریش،بلغارستان،مولداوی و کشور صربستان میزبان برگزار شد.
تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان با پنج نماینده در این مسابقات حضور یافت که شنبه در رقابت های روز نخست، امین میرزازاده از شهرستان گتوند در وزن 130 کیلوگرم به مدال برنز رسید و در روز دوم کرامت عبدولی از اندیمشک دروزن 66کیلو گرم به مدال طلا و محمدشربی نیازی از اندیمشک در وزن 75کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند.
امین میرزازاده در کشتی اول کشتی گیر تیم ملی صربستان را با نتیجه سه بر یک شکست داد ، درکشتی دوم با نتیجه چهار بر سه نتیجه را به حریف مجارستانی واگذار کرد و در کشتی پایانی و در یک رقابت یکطرفه کشتی گیر از کشور رومانی را با نتیجه هشت بر صفر شکست داد و به مقام سوم و مدال برنز این رقابت ها دست یافت.
امین میرزازاده، کرامت عبدولی، امین کاویانی نژاد، محمد شربی نیازی و امیرمحمد نوروزی اعضای تیم ملی کشورمان شرکت کننده در این پیکارها بودند.
امین میرزازاده عضو تیم ملی کشورمان روز دوشنبه درگفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا سطح این مسابقات را خوب ارزیابی کرد و گفت: تیم های کشتی دیگر کشورها نیز با آمادگی کامل در این رقابت ها شرکت کردند.
به گزارش ایرنا امین میرزازاده کشتی گیر گتوندی عضو تیم ملی کشتی کشورمان پیش از این نیز مقام قهرمان کشتی فرهنگی جهان ، مقام پهلوانی کشور در سال 93 و دیگر مقامهای آسیایی را برای کشورمان کسب کرده است.
شهرستان 74 هزار نفری گتوند درشمال استان خوزستان یکی از قطب های ورزش کشتی درکشور به شمار می آید.
7467/6068
خبرنگار: باقرابراهیمی**انتشار:محمدعلی فریدپناه

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.