اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا مهرداد نیکو یکشنبه در حاشیه کارگروه اقتصاد مقاومتی در تالار شهید رجایی استانداری خوزستان در جمع خبرنگاران بیان کرد: از 92 پروژه اقتصاد مقاومتی که امسال برای دستگاه های اجرایی استان درنظر گرفته شده است 29 پروژه جدید هستند.
وی با بیان اینکه این تعداد پروژه برای 19 دستگاه اجرایی در استان مشخص شده است افزود:پارسال 126 پروژه اقتصاد مقاومتی برای 23 دستگاه اجرایی در خوزستان درنظر گرفته شده بود.
نیکو در ادامه تاکید کرد: لازم است که دستگاه های اجرایی مشخص شده برنامه استانی پروژه های اقتصاد مقاومتی را از وزارت خانه خود دریافت کنند و پروژه های مربوط به دستگاه خود را معرفی کنند.
معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان برنامه و بودجه خوزستان افزود: دستگاه های اجرایی در روزهای 15 و 30 هر ماه باید گزارش عملکرد خود را اعلام کنند.
وی افزود: پارسال 18 جلسه اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل شد که 63 مصوبه داشت که 38 مصوبه صد درصد عملیاتی شد ، 20 مصوبه تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و پنج مصوبه زیر پنج درصد پیشرفت فیزیکی داشتند.
مهرداد نیکو افزود: از جمله مصوبات اقتصاد مقاومتی از سال گذشته در استان که پیشرفت زیر پنجاه درصد دارد استفاده از آب تصفیه خانه شرق اهواز در صنایع است که قرار بود بهمن ماه پارسال سازمان آب و برق استان گزارش عملکرد اعلام کند که گزارشی نداده است.
وی گفت از دیگر طرحهای اجرا نشده تامین آب خام فضای سبز و جدا سازی آب خام از آب شرب بود که هیچگونه پیشرفتی نداشته است.
وی افزود: در مجموع پروژه های اقتصاد مقاومتی استان خوزستان در سال گذشته 58.2 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند.
7158/6002/6064
خبرنگار: زینب فرحانی**انتشار دهنده :محسن بهاروند
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.