اخبار مرتبط

همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گردهمایی با شکوه رزمندگان صنعت نفت جنوب در عملیات بیت المقدس در سالن اجتماعات شهرک امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این گردهمایی که توسط حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزارشد، شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان طی سخنانی اظهار داشت: وحدت در بین نیروهای مسلح ،ریسک پذیری رزمندگان، اتحاد مردم  و توکل رزمندگان به خداوند  متعال، رمز پیروزی در فتح خرمشهر بود.

وی افزود:  همه ما باید از شهدا درس وفاداری  و عشق به مملکت را فرا بگیریم و در راستای صیانت ، پاسداری و پایداری کشورمان در برابر بیگانگان بایستیم.

عباس ممبینی  در خصوص برگزاری این گردهمایی اظهار داشت: همه ساله و به منظور پاسداشت یاد و خاطره رشادت های رزمندگان در حماسه آزادسازی خرمشهر، این گردهمایی از سوی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار می شود.

وی افزود: با برگزاری این گونه مراسم ها در صدد هستیم تا مجاهدت و جانفشانی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس را به نسل جدید انقلاب، انتقال دهیم.

همچنین در پایان این مراسم از 20 نفر از رزمندگان صنعت نفت جنوب در عملیات بیت المقدس و سه نفر از رزمندگان مدافع حرم با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.     

 

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.