اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا این دیدار عصر سه شنبه در سالن 17 شهریور آبادان برگزار شد و در حالی که بازی برای مشخص شدن تیم پیروز به کوارتر پنجم کشیده شد، پالایش نفت آبادان با نتیجه 88 بر 86 به پیروزی رسید.
تیم دانشگاه آزاد تهران که از بازیکنان داخلی و دو بازیکن خارجی با کفیت سود می برد با کم کردن اشتباهات خود نسبت به بازی روز گذشته به مصاف پالایش نفت آبادان آمد و کار را بر میزبانش سخت کرد.
در کوارتر نخست این بازی رایان ریچارد بازیکن انگلیسی تیم پالایش نفت از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه دهد و تیم دانشگاه آزاد تهران از این فرصت استفاده کرد و با نتیجه 26 بر 12 پیروز شد.
تیم پالایش نفت آبادان در کوارتر دوم، برتر از حریف تهرانی خود ظاهر شد و با درخشش درون بازیکن خارجی خود 26 بر 19 به برتری رسید.
در کوارتر سوم تیم دانشگاه آزاد تهران با حرکات دیدنی جوینز بازیکن آمریکایی خود برتری نسبی بر میزبان خود داشت و 25 بر 19 پیروزی را بدست آورد.
دو تیم در کوارتر چهارم پایاپای پیش رفتند اما تیم پالایش نفت آبادان در دقایق پایانی ورق را به سود خود بازگرداند و 21 بر 18 پیروز شد تا دو تیم 78 بر 78 برابر شوند و کار برای تیم پیروز به کوارتر پنجم کشیده شد.
در کوارتر پنجم بازی به اوج حساسیت خود رسید و تیم ها اشتباهات زیادی مرکتب شدند اما تیم پالایش نفت آبادان با اینکه در یک دقیقه پایانی 6 امتیاز از حریفش عقب بود 10 بر 8 پیروز شد تا در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی برابر دانشگاه آزاد تهران پیروز شود.
تیم پالایش نفت آبادان روز گذشته دوشنبه هجدهم اردیبهشت ماه در دیدار نخست مرحله نیمه نهایی در سالن 17 شهریور این شهر موفق شد، 80 بر 74 برابر دانشگاه آزاد تهران پیروز شود.
دیدارهای سوم و چهارم این دو تیم نیز روزهای جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده در تهران برگزار می شود.
پیروز تقابل تیم های پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد تهران حریف پیروز دیدار تیم های پتروشیمی بندر امام و شهرداری اراک در بازی فینال لیگ برتر است.
7104/6125**خبرنگار:مسعود گادار**انتشار دهنده:سید بهادر حسینی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.