اخبار مرتبط

مجید افراخته روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا و تشریح چگونگی دستگیری این مجرم سابقه دار افزود:علی خفاش 30 ساله ساکن بخش شاوور سابقه فروش مواد مخدر ، سلاح و سرقت دارد که در یک ماه اخیر با آدم ربایی ، تجاوز به عنف ، ضرب و جرح و سرقت مسلحانه موجب رعب و وحشت اهالی منطقه و مسافران جاده شوش - اهواز شده بود.
وی اظهار کرد:خفاش جاده شوش - اهواز با آدم ربایی و ضرب و جرح افراد و نیز تهیه فیلم از افراد آنان را تهدید کرده و مورد اذیت و آزار قرار می داد.
رئیس دادگاه بخش شاوور شوش با قدردانی از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) ، پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان شوش برای دستگیری این فرد شرور افزود:علی خفاش در مخفیگاه خود در شاوور به دام افتاد.
افراخته با بیان اینکه تاکنون چهار نفر از این متهم به خاطر اذیت ، آزار ، آدم ربایی و تجاوز به عنف شکایت کرده اند افزود: شاکیان که از افراد محلی می باشند در مسیر تردد در جاده شوش - اهواز در اوایل اردیبهشت ماه جاری مورد اذیت و آزار ، آدم ربایی و تجاوز به عنف قرار گرفته اند.
وی از شهروندانی که به نوعی از سوی فرد مذکور مورد اذیت ، آزار و سرقت قرار گرفته اند خواست با مراجعه به پلیس آگاهی شوش شکایت خود را برای رسیدگی در دستگاه قضایی ارائه کنند.
6068/7280
خبرنگار:مجتبی پناهی **انتشار:محمدعلی فریدپناه
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.