اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا این دیدار که عصر پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم و با حضور حدود 2 هزار تماشاگر برگزار شد، در نیمه نخست با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
اعلام مردودی گل دوم صبای قم در آخرین ثانیه های وقت اضافه که برگشت همان توپ منجر به گل تساوی استقلال خوزستان شد، بحث برانگیزترین صحنه نیمه نخست این بازی بود.
در دقیقه 56 ضربه کاشته احمد حسن زاده از پشت محوطه جریمه با واکنش زیبای دروازه بان استقلال خوزستان به کرنر رفت.
در دقیقه 89 علی اصغر عاشوری بازیکن استقلال خوزستان در یک ضد حمله با پای چپ گل دوم خود و تیم استقلال را به ثمر رساند تا آب سردی بر پیکر بازیکنان صبا ریخته باشد.
در دقیقه 94 داور مسابقه یک پنالتی به نفع تیم صبای قم اعلام کرد که این پنالتی را میثم مجیدی بر خلاف پنالتی قبلی در نیمه نخست این ضربه را بسیار بد زد و دروازه بان استقلال خوزستان این توپ را به راحتی مهار کرد.
در پایان این دیدار بازیکنان صبای قم توان خروج از زمین را نداشته و تماشاگران داوران مسابقه را با اهانت های بسیار بدرقه کردند و یکی دو نفر از تماشاگران نیز برای ضرب و شتم داور وارد زمین شدند که با دخالت نیروهای انتظامی از زمین خارج شدند.
در این دیدار محسن فروزان ،سید مهدی حسینی، کیوان امرایی، غلامرضا عنایتی، امید جهانبخش، مهران امیری، میرهانی هاشمی، حمیدرضا دیوسالار، میثم مجیدی، حنیف عمران زاده و احمد حسن زاده برای صبا به میدان رفتند.
در سوی دیگر وحید شیخ ویسی ، پیمان شیرزادی، عقیل کعبی، حسن بیت سعید، مهدی زبیدی، سلمان بحرانی، علی اصغر عاشوری، ابوالفضل علایی، یونس دلفی، مهدی مومنی و فرزاد جعفری برای استقلال خوزستان به میدان رفتند.
قضاوت این دیدار را اشکان خورشیدی بر عهده داشت و رحیم شاهین و حمید غمزه به عنوان کمک داورهای اول و دوم و کمیل غلامی به عنوان داور چهارم در این دیدار حضور داشتند.
استقلال با این برد 41 امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت و تیم صبای قم با این باخت 28 امتیازی شد و به همراه ماشین سازی تبریز به لیگ دسته یک باشگاههای ایران سقوط کرد.
8146/6133
خبرنگار: سید محمدرضا بهشتی پور **انتشار دهنده: محسن بهاروند
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.