اخبار مرتبط

یک عضو ستاد انتخاباتی رئیسی:

به گزارش ایرنا امیر سرتیپ دوم علی ظریفی یگانه روز پنجشنبه در همایش فرماندهان عقیدتی سیاسی ارتش در جنوب غرب که با حضور ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با محوریت انتخابات برگزار شد اظهار کرد: این همایش ها تاثیر بسزایی در بینش و عملکرد فرماندهان و زیر مجموعه های ارتش خواهد دارد.
وی افزود: در حال حاضر یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران در اقدامات فرهنگی ، اعتقادی و بصیرتی سرامد بوده و در عرصه های انتخاباتی همواره حضوری پرشور و پررنگ دارد.
فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور ادامه داد: یگان های ارتش در منطقه جنوب غرب به همراه خانواده های خود در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری حضوری حداکثری داشته و در این دوره نیز با تمام قوای خود حضور خواهد داشت.
وی بیان کرد: ارتش جمهوری اسلامی همواره در عرصه های انتخابات بخصوص در دوره های ریاست جمهوری بدون دخالت در انتخابات و حمایت از شخص خاصی شرکت می کند.
امیر سرتیپ دوم ظریفی یگانه اظهار کرد: اکنون نیروهای ارتش در منطقه جنوب غرب کشور با آمادگی بالایی از 400 کیلومتر مرزهای خوزستان و ایلام با اقتدار حفاظت می کند.
وی بیان کرد: انتخابات یکی از رویدادهای بزرگ و سیاسی کشور به شمار می رود و وظیفه عمومی هر یک از ما به عنوان یک ایرانی حکم می کند که حضوری پررنگ در این عرصه داشته باشیم.
7152/6064
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند
انتهای پیام

اخبار مرتبط

یک عضو ستاد انتخاباتی رئیسی:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.