اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمود صادقی شامگاه چهارشنبه در جمع دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اهواز اظهار کرد: در این دوره از انتخابات مثل دوره های گذشته جناح های سیاسی نماینده هایی را دارند که از بین 6 کاندیدای ریاست جمهوری می توان گرایش های گوناگون آنها را مشاهده کرد.
صادقی ادامه داد : احزاب در همه دنیا از حلقه های اصلی انتخابات هستند و برنامه می دهند و متقابلا کاندیداها هم لازم است احزاب را حمایت کنند و البته افرادی هم هستند که بر اساس مشکلات مردم در انتخابات شرکت می کنند و شعار می دهند تا افکار عمومی را جذب کنند .
وی افزود : در انتخابات سال 92 جلیلی و روحانی با روشهای دیپلماتیک توانستند دولت را از تنشهای خطرناک بین المللی خارج کنند و مهمترین ثمره سیاستهای دولت یازدهم اعتماد و اطمینان و ایجاد یک فضای قابل پیش بینی درعرصه اقتصادی و روابط بین الملل است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درسیاستهای گذشته تنش بسیاری بین اصولگراها وجود داشت هر چند تلاشهای زیادی صورت گرفته تا این تنشها کاسته شود اما این مناقشه ها هنوز تمام نشده است .
صادقی اظهار کرد: در یک ارزیابی در سال 92 مشخص شد که ما پنج درصد کشور قطر نفت برداشت می کردیم ولی اکنون با تدبیر و برنامه ریزی دولت به اندازه کشور قطر در استحصال نفت رسیده ایم و این میزان در سال 96 بالاتر از کشور قطر قرار خواهد رفت.
وی ادامه داد : در دولت یازدهم مشکلات اقتصادی از رشد منفی 6 درصد به رشد مثبت رسید که این رشد زمینه ساز اقتصاد پایدار در کشور شد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکلات کشور با مشارکت مردم قابل حل می باشد و با خط کشی کردن و اعمال فشار و امنیتی کردن فضا ، مشکلات حل نخواهد شد به همین دلیل مشکلات باید به صورت ساختاری حل شود تا به یک شرایط با ثبات در اقتصاد برسیم .
صادقی با بیان اینکه نظام بانکی کشور نیاز به استقلال دارد گفت: نظام بانکی کشور از مشکلات فراوانی بر خوردار است و نیاز به استقلال کامل دارد ولی اکنون استقلال آن مخدوش شده است.
این برنامه با همت انجمن اسلامی دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) و انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.
7165/6064
خبرنگار: حمیدرضاترابی فرد **انتشار دهنده: محسن بهاروند
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.