اخبار مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برنامه‌ریزی و انجام فعالیت‌های مختلف فرهنگی در حوزه قرآنی برای ارتقاء جایگاه قرآنی استان خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، محمد جوروند در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رامهرمز اظهار کرد: خرده‌فرهنگ‌های کوچک، دست‌به‌دست هم می‌دهند تا یک اقبال فرهنگی را در شهرستان ایجاد کنند.

وی ادامه داد: بزرگ‌ترین زیرمجموعه فرهنگ و هنر در سطح کشور، ادارات ارشاد اسلامی هستند و سرمایه‌های بسیار مهمی را در اختیار داریم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: ارتباط بین فرهنگ و امنیت، فرهنگ و بهداشت و ...، قابل‌ تعمیم است و می‌توان در مقوله‌های مختلف فرهنگی به آن پرداخت.

وی افزود: جایگاه قرآنی ما در سطح ملی طی سال‌های گذشته متأسفانه پایین بود که با جلسات و اتفاقات خوبی که صورت گرفته در حال ارتقاء این جایگاه در کشور هستیم.

جوروند خاطرنشان کرد: با توجه به نگاه ویژه استاندار نسبت به مقوله فرهنگ و هنر، انشاالله که همایش‌ها و جشنواره‌های مختلفی را در سال جاری در این شهرستان برگزار کنیم.

وی اذعان داشت: انجمن مفاخر استان این آمادگی را دارد تا برای شناسایی و قدردانی از مفاخر رامهرمز اقدام به برگزاری همایش برای یکی از مفاخر این شهرستان کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پایان گفت: در بحث کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، آمادگی داریم تا ظرفیت این شهرستان را بالا ببریم.

در این جلسه برخی از اعضاء شورای فرهنگ عمومی دیدگاه‌های خود را در رابطه با برخی از معضلات فرهنگی بیان کردند.

 

 

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.