اخبار مرتبط

رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان بر استفاده عادلانه از فضاهای دانشگاهی در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، علی حسین حسین زاده در نشست ستاد انتخابات که پیش از ظهر امروز چهارشنبه در محل ستاد انتخابات استان برگزار شد عنوان کرد: ضرورت دارد به ویژه در ایام انتخابات در عرصه های عمومی به خصوص در حیطه  دانشگاه ها ایجاد فضای عادلانه و منصفانه برای همه جریانات دانشجویی و حامیان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در دستور کار قرار گیرد.

حسین زاده افزود: با توجه به اینکه دانشگاه همواره در جریان انتخابات جزو پیشگامان و مراکز مرجع محسوب می شود رعایت توازن و عدالت میان هواداران کاندیداهای ریاست جمهوری در برگزاری نشست ها، سخنرانی ها و دعوت از شخصیت های سیاسی در دانشگاه ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

همچنین در این نشست حبیب اله فضل الله پور دبیر ستاد انتخابات استان گفت: انتظار می رود فرمانداران شهرستان ها تمهیدات لازم جهت برگزاری پرشور و در عین حال امن و بدور از تنش های اجتماعی انتخابات را مدنظر قرار دهند.

در ادامه این نشست حجت الاسلام سعدی دبیر ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی استان خواستار هماهنگی قوای امنیتی در برگزاری انتخابات با قوه قضاییه شد و بر عدم استفاده افراد از امکانات و موقعیت دولتی له و علیه جریان های سیاسی و داوطلبان انتخابات تاکید کرد.

در ادامه، سید لطف اله هاشمی رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخابات، شهاب رزمی رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات و بهنام مریدی عضو ستاد انتخابات گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت خود را ارائه دادند.

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.