اخبار مرتبط

رئیس ستاد تبلیغات قالیباف در خوزستان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در اهواز اظهار داشت: ستاد مرکزی قالیباف در مرکز استان راه اندازی شده و در کوتاه ترین زمان ممکن ستادهای شهرستانی در خوزستان نیز فعال می شوند.
منصور کتانباف که روز شنبه حکم ریاست تبلیغات قالیباف در استان خوزستان را دریافت کرده است افزود: مسئولان ستادهای شهرستانی قالیباف در 27شهرستان خوزستان مشخص شده اند ولی هنوز فعالیت ستادی آنان شروع نشده است.
رئیس ستاد تبلیغات قالیباف در ادامه با بیان اینکه ستادهای تبلیغاتی این نامزد ریاست جمهوری در فضایی آرام و بدون حاشیه کار خود را شروع خواهند کرد افزود: همه ستادهای تبلیغاتی تا آخرین روز فرصت قانونی به کار خود ادامه می دهند.
کتانباف که چهار سال پیش شهردار اهواز بوده و اصالتا خوزستانی است افزود: با وجود آنکه قالیباف و حجت الاسلام رئیسی مورد حمایت جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی(جمنا) هستند ولی این دو نامزد در فضای کاملا رقابتی به تبلیغات خود ادامه خواهند داد.
وی گفت: همه تلاش ما این است که انتخاباتی پرشور و بانشاط که مورد تاکید مقام معظم رهبری است در 29اردیبهشت ماه امسال داشته باشیم.
پیش تر در برخی رسانه های مجازی مطرح شده بود که مسئولیت ستاد تبلیغاتی قالیباف در خوزستان به منصور کتانباف پیشنهاد شده ولی وی به دلیل معذوریت های قانونی آن را نپذیرفته است.
قالیباف در دوره یازدهم رقابت های ریاست جمهوری در استان خوزستان پس از محسن رضایی و حسن روحانی سوم شد.
تاکنون ستادهای تبلیغاتی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در مرکز استان و بسیاری از شهرهای استان راه اندازی شده است.
سیدکریم حسینی سخنگوی جمنا در خوزستان مسئولیت ستاد تبلیغاتی رئیسی را در استان برعهده دارد.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران 29اردیبهشت ماه جاری به صورت همزمان برگزار می شود.
6065/6002
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده :کبری آقازری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.