اخبار مرتبط

غلامرضا شریعتی روز یکشنبه همزمان با روز درختکاری در بازدید از یکی از کانون‌های ریزگرد در مسیر جاده اهواز به بندر امام و حضور در آیین درختکاری به خبرنگاران رسانه ها در خصوص اجرای طرح انتقال آب موسوم به ' تونل بهشت‌آباد' گفت:در دولت روحانی هیچ پروژه انتقال آب، تصویب نشده است و مباحث مطرح‌شده نیز پروژه قبلی بوده که تاکنون اجرایی نشده است.
شریعتی اضافه کرد:با تمامی توان و ظرفیت، از انتقال آب کارون ممانعت می‌کنیم و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز در نامه‌ای به دولت، گفته که این پروژه توجیه زیست‌محیطی ندارد و با آن مخالفت کرده است.
شریعتی در خصوص غیربهداشتی بودن آب شرب اهواز به دلیل آلودگی رودخانه کارون، گفت: آب شرب اهواز از کارون تأمین نمی‌شود، بلکه از منطقه غدیر در پشت سد کرخه تأمین می شود.
وی اضافه کرد:تصفیه‌خانه شرق اهواز در حال بازسازی است و تا پایان برنامه ششم، تمامی شرکت‌ها، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و دیگر دستگاه ها موظف شده‌اند پیش از ورود پساب‌های خود به رودخانه‌ی کارون، آن را تصفیه کنند.
به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان پس از کشت درخت و بازدید از کانون های ریزگرد در جاده اهواز به بندر امام به شهرستان باغملک سفر کرد تا با تشکیل جلسه در این شهرستان در خصوص وقایع اخیر درگیری طایفه ای این شهرستان تصمیم گیری شود.
6125 آمنه محتشمی ** انتشار:سیدبهادر حسینی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.