اخبار مرتبط

عبدالحسین پوررکنی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره تشریح طرح های راه وشهرسازی در مناطق شهری و روستایی دزفول افزود: تعریض و آسفالت 51 کیلومتر از جاده های منطقه احمدفداله دزفول با اعتباری افزون بر 140 میلیارد ریال در دست اجراست.
وی افزود:با اجرای این طرح علاوه بر کاهش سوانح رانندگی در مسیر کوهستانی دهستان احمدفداله در بخش شهیون دزفول مسیر ارتباطی روستای ابوالحسن تا خرمیزان هموار می شود .
پوررکنی با اشاره به اینکه پیشرفت این پروژه به علت نبود اعتبارات کند شده است افزود:تاکنون حدود 13 کیلومتر این جاده آسفالت شده و مسیر چهارساعته به 1.5 ساعت کاهش یافته است .
وی افزود:پروژه سه راه بنوت تا شهرک خیبر دزفول نیز با 85 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست و تعریض باند شرقی چهارراه آوج تا سه راه بنوت نیز اجرا شده است ضمن اینکه عملیات خاک برداری سه راه بنوت تا سیاه منصور با 55 درصد پیشرفت فیزیکی به علت نبود اعتبار متوقف شده است .
معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول گفت:پروژه سه راهی آزادراه به سمت شیرین آب به طول پنج کیلومتر انجام شده و جاده شش کیلومتری به 11.5 متر تعریض شده است .
وی ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات سال 95 بتوان این پروژه های راه و شهرسازی را تکمیل کرد .
7278/6068
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار :محمدعلی فریدپناه
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.