اخبار مرتبط

سرهنگ سید محمد صالحی یکشنبه در آغاز رزمایش انتظامی ـ ‌ترافیکی ویژه پایان سال فرماندهی انتظامی خوزستان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال شاهد حضور پررنگ شهروندان در نقاط اصلی و مرکزی شهر و افزایش تردد وسایط نقلیه و افزایش حجم سفرهای درون شهری در سطح خوزستان هستیم.
وی افزود: با اجرای تدابیر فرماندهی انتظامی خوزستان طرح انتظامی ترافیکی ویژه روزهای پایانی سال با هدف پیشگیری از جرائم به ویژه سرقت و تسهیل و روان سازی امور ترافیکی از یکشنبه در سطح خوزستان به مرحله اجرا گذاشته می شود.
صالحی ادامه داد: در آستانه سال نو و با شروع سفرهای نوروزی که در روزهای پایانی اسفند آغاز می شود ، طرح تأمین نظم و امنیت مسافران و شهروندان در دستور کار نیروی انتظامی است.
جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با بهره گیری از توان ماموران انتظامی خوزستان و ماموران اعزامی، برای مهمانان نوروزی به ویژه کاروان های راهیان نور که برای آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت و تجدید بیعت با شهدا وارد خوزستان می شوند امنیت مناسبی را تامین خواهیم کرد.
وی بیان کرد:‌ شهروندان و مسافران نوروزی با تعامل و همکاری صمیمانه با پلیس، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک ، ازطریق سامانه 110 مرکز فوریت های پلیسی اطلاع رسانی کنند تا در سریعترین زمان ممکن اقدامات لازم انجام شود.
آغاز رزمایش انتظامی ـ ‌ترافیکی ویژه پایان سال فرماندهی انتظامی خوزستان با رمز یا فاطمه الزهرا (س) و با حضور جمعی از فرماندهان و ماموران انتظامی و پلیس در ستاد فرماندهی انتظامی اهواز برگزار شد.
7165/ 6037
خبرنگار : حمید رضا ترابی فرد ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.