اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا رضا مهاجری پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: نفت مسجد سلیمان فوتبال خوبی بازی می‌کند که جا دارد به مهدی تارتار تبریک بگویم اگرچه ما نیز شرایط خوبی داریم و در طول هفته تمرینات خوبی انجام دادیم.

وی با بیان اینکه جایگاه خوبی در جدول نداریم گفت: با توجه به مشکلات موجود در تیم، در هر بازی تلاش زیادی برای برد می کنیم و هیچ گاه به فکر باخت نبودیم، اکنون شرایط خوبی داریم و این موضوع نوید روزهای خوبی را می‌دهد.

مهاجری در خصوص عملکرد داوران گفت: ما همیشه به داوران احترام گذاشتیم. ما نیز همچون سایر تیم ها از داوری متضرر شدیم و جایی هم نفع بردیم. اگر به این باور رسیدیم که اشتباهات داوری عمدی نیست، باید به داوران کمک کنیم.

وی با بیان اینکه امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را ببینیم گفت: نفت مسجد سلیمان تاکنون باختی را متحمل نشده است لذا امیدوارم رکورد این تیم به دست ما شکسته شود. در این دیدار هر ۲ تیم به امتیاز نیاز دارند و امیدوارم تیم شایسته به حقش برسد.

سرمربی نساجی در خصوص صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و محمد قاضی برای این دیدار گفت: ما پیگیر این موضوع هستیم اما متاسفانه تا الان این اتفاق نیافتاده است. ما تاکنون بدون این ۲ بازیکن پیش رفتیم و اگر این مشکل حل بشود خوشحال می‌شویم ولی اگر نشد هم بدون آن‌ها به میدان خواهیم رفت.

پیش از این به دلیل نرسیدن تیم نساجی در مسجدسلیمان از سوی مسوولان هیات فوتبال این شهرستان اعلام شد که نشست خبری مهاجری برگزار نمی شود اما پس از رایزنی انجام شده این نشست با تاخیر بیش از چهار ساعت برگزار شد.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و نساجی فردا در مسجدسلیمان برگزار شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.