اخبار مرتبط

محمدامین کجباف روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:مسابقات لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور از دوم خرداد آغاز می شود که تیم آریوبرزن بهبهان به عنوان تنها نماینده خوزستان به مصاف دیگر حریفان می رود.
وی گفت: تیم آریو برزن که متشکل از کشتی گیران جوان و با تجربه خوزستان است در هفته نخست به مصاف تیم هیات خراسان جنوبی می رود که امیدواریم با دست پر از میدان خارج شود.
دبیر هیات کشتی خوزستان افزود: کشتی خوزستان در سال 97 عملکرد قابل قبولی داشت و بسیاری از کشتی گیران این استان همچون گذشته در میدان های داخلی و خارجی موفق ظاهر شدند از سویی دیگر میزبان رقابت های بین المللی جام تختی بودیم که این رقابت ها در سطح بسیار خوبی برگزار شد.
وی در ادامه به حضور سه کشتی گیر خوزستان در رقابت های بین المللی جام تورلیخانوف قزاقستان اشاره کرد و گفت: در این رقابت ها پیام بویری، رامین طاهری و آرمان علیزاده به ترتیب در اوزان 77، 87 و 97 کیلوگرم در این رقابت ها حضور دارند. با توجه به اینکه مسابقات جام تورلیخانوف در 6 وزن المپیکی برگزار می شود کشتی گیران مطرح دنیا در این پیکارها حاضر هستند.
به گزارش ایرنا رقابت های لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور با حضور تیم های هیات کشتی اردبیل، آریوبرزن بهبهان، هیات کشتی خراسان جنوبی و هیات کشتی تهران برگزار می شود.
9879/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.