اخبار مرتبط

حمید سیلاوی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا بیان کرد: امروز هیات 31 نفره از نمایندگان 10 سازمان بین المللی در ایران از مناطق سیل زده بخش اسماعیلیه اهواز، شهرستان های هویزه و حمیدیه، و نیز شهرهای سوسنگرد و بستان دیدن کردند.
وی گفت: این هیات با هدف برآورد خسارت از مناطق سیل زده به خوزستان سفر کردتا در کنارتامین وسایل و اقلام مورد نیاز مردم این مناطق در بازسازی و تعمیر مکان های تخریب شده به کشور ایران و خوزستان کمک کند.
گفتنی است این هیات از 10 سازمان شامل دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگی، دفتر نمایندگی سازمان امور پناهندگی نروژ در ایران، دفتر نمایندگی سازمان ریلیف اینترنشنال، دفتر نمایندگی سازمان کاریتاس، سازمان پزشکان بدون مرز، دفتر همکاری بشردوستانه ملل متحد، دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ، موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی ایرانیان، جمعیت حمایت از بهبود یافتگان، موسسه کنشگران و توسعه پارس روز سه شنبه برای دیدن مناطق سیل زده به خوزستان سفر کردند.
قرار است این هیات در دومین روز حضور خود در خوزستان، فردا از مناطق سیل زده الهایی، شاوور، شوش، شعیبیه و باوی دیدن کند.
از اوایل فروردین امسال سیلاب در بسیاری از مناطق خوزستان به دلیل طغیان رودخانه های کرخه، دز و کارون جاری شده و تاکنون دستور تخلیه 270 روستا در این استان صادر شده است.
7158/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.